Nasz Newsletter

My w internecie

Zbliżające się imprezy

There are no upcoming events currently scheduled.

Kalendarz imprez

Listopad 2017 Grudzień 2017 Styczeń 2018
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

S5 Box

Losowe zdjecie z galerii

Dla Firm

 

Powszechnie wiadomo, że różnego rodzaju działania integracyjne to doskonały sposób na wykształcenie zdolności pracy w grupie i zwiększenie wydajności wśród pracowników.

Zadania te perfekcyjnie realizuje paintball.

W jaki sposób?

Paintball w naturalny sposób wyłania liderów, uświadamia wspólne, nadrzędne cele przy jednoczesnym zapewnieniu ekstremalnych doznań i dostarczeniu niezapomnianej rozrywki. Znakomicie integruje środowisko pracownicze, które na wyniesionym z pola gry zaufaniu buduje wzajemne relacje w dalszej współpracy. Aktywny wypoczynek tego typu umożliwia wzajemne poznanie się w zupełnie innych okolicznościach i warunkach niż miejsce pracy.

Paintball-Planet gwarantuje świetną zabawę pod kątem nabywania umiejętności przywódczych, rozwoju osobistego graczy, wzrostu pewności siebie. Śmiały, zahartowany uczestnik z łatwością natchnie wolą walki swoją drużynę. To prowadzi do poprawy komunikacji w grupie, wzrostu zaufania i otwartości nawet u najbardziej skrytej jednostki.

Nasze usługi to gwarancja bezpieczeństwa. Zapewniamy Państwu skuteczną i profesjonalną obsługę imprezy integracyjnej pod okiem wykwalifikowanego personelu. W swojej ofercie poza paintballową rywalizacją proponujemy także niecodzienne zabawy w postaci jazdy na quadach i szaleństw na byku rodeo. Na życzenie klientów imprezie mogą towarzyszyć pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej. Tradycyjnie po pełnym wrażeń dniu zapraszamy na smakowicie przyrządzone jedzenie z grilla lub ogniska.

Rozrywka, jaką państwu oferujemy to miły przerywnik dla często wdzierającej się w życie monotonii. Sprzyja motywacji, wzmacnia zaufanie, pobudza fantazję, a także, co istotne dla pracodawców efektywnie poprawia skuteczność zarządzania zasobami ludzkimi.

Zapraszamy do współpracy

Niezależnie od okoliczności nasza firma zapewni Państwu skuteczną, niezapomnianą i profesjonalną obsługę imprezy integracyjnej. Wystarczy przesłać do nas mail z informacją zawierającą termin planowanego wyjazdu, liczbę uczestników oraz pozostałe informacje dotyczące planowanej imprezy a my w ciągu 48 godzin dostarczymy Państwu pełną ofertę z kalkulacją kosztów. 

 

 

 

 

Partnerzy