Nasz Newsletter

My w internecie

Zbliżające się imprezy

There are no upcoming events currently scheduled.

Kalendarz imprez

Listopad 2017 Grudzień 2017 Styczeń 2018
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

S5 Box

Losowe zdjecie z galerii

Najczęściej zadawane pytania

Witam w małym F.A.Q. czyli najczęściej zadawanych pytań odnośnie organizacji imprezy.
Będę w miarę potrzeby i czasu rozwijał ten wątek.

Jeśli macie jakieś pytania,to piszcie,dzwońcie nie ma problemu chciałem tylko aby jak najwięcej rzeczy było dla was jasne.

Oto KONTAKT do nas.

KAŻDA OSOBA CHCĄCA WZIĄĆ UDZIAŁ W ZABAWIE PAINTBALLOWEJ, LUB SKORZYSTAĆ Z DODATKOWYCH ATRAKCJI NA POLU, MUSI POSIADAĆ DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY TOŻSAMOŚĆ I WIEK.
JEŚLI OWEGO DOKUMENTU NIE BĘDZIE POSIADAŁA WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NIE BĘDZIE MOŻLIWEPytanie: Ile musi być osób żeby zorganizować grę?
Odpowiedź: Nie ma limitu,gramy w każdy weekend i jeśli chcesz przyjechać sam[sama] to po prostu dołączysz do grającej grupy.Ten sport naprawdę integruje ludzi i bardzo szybko nawiązuje się tu kontakty.
Jeśli jednak chcecie pograć ze znajomymi we własnym gronie to powinno być około 15 osób.Może być mniej ale żeby nie skończyło się to zabawą w berka zamiast strzelaniem:)


Pytanie: Ile to kosztuje?
Odpowiedź: O to CENNIK
Od strony praktycznej wygląda to tak że zaczynamy od zestawu startowego i w miarę potrzeb gracze dobierają kulki,dzieki temu nie ma potrzeby deklarowania ile bedzie sie strzelać.
W cene pakietu wliczone jest wypożyczenie na czas gry:
Maski Full Cover (czyli pełna ochrona głowy dodam tylko ze prawie nikt z konkurencji nie daje takich masek,w większości przypadków dają tylko na samą twarz).
Markera Tippmann (czyli pistoletu z niezbędnym osprzętem)
Munduru (pełen jednoczęściowy kombinezon zapinany "pod szyje" - dzieki temu szyja także jest osłonieta)
Rękawice ochronne
Kulki paintballowe Ilość sztuk zależna od pakietu

 

Pytanie: Jak długo trwa taka impreza i ile kulek nam potrzeba?
Odpowiedź:
Przy założeniu że wykorzytacie 500 kulek impreza potrwa około 4h,choc to tak naprawdę zalezy od dynamiki grupy.
Możemy grać bez przerw możemy zrobić przerwe na grilla to zależy od was coś takiego jak limit czasowy nie istnieje.Co do ilości kulek to również sprawa indywidualna najczęsciej w trakcie imprezy jedna osoba zużywa ich około 500.Nie musicie z góry deklarować ilości kulek jaką chcecie,wszystko wyjdzie w grze.Pytanie: Kiedy należy dać znać odnośnie terminu?
Odpowiedź: Przynajmniej dzień wcześniej,zasada im wcześniej tym lepiej jeśli chce się zaklepać konkretny termin dla siebie.No i miło jest jeśli wiemy jak liczna będzie grupa żeby móc przygotować sprzęt.


Pytanie: Gdzie możemy grać?
Odpowiedź: Galera powie wszystko
Mamy swoje polw w Gołuszycach (mapa).

"For Fun & Paint" - To pole z okopami,gniazdami strzeleckimi, bazami i niezliczoną ilościa przeszkód sztucznych i naturalnych, najczęściej tu wlaśnie odbywaja sie imprezy, pole co kilka tygodni jest przebudowywane aby zawsze zaskakiwać graczy.


Możemy też zorganizować imprezę na terenie wyznaczonym przez Ciebie pod warunkiem ze ten się do tego nadaje.Podpowiem ze strzelanie w hipermarketach odpadają :) ale jeśli masz jakiś swój las,pole czy też działkę którą chcesz przemalować to damy rade.


Pytanie: Co musimy ze sobą zabrać?
Odpowiedź: Na pewno coś do picia i jedzenia :)
Rzeczy - warto ubrać coś pod mundur lekkiego i przewiewnego bo sie nabiegacie :) 
Buty - to istotna sprawa, dobrze żeby były wiązane za kostkę, jeśli takich nie masz to nic pamiętaj tylko ze buty po strzelaniu nie wyglądają już tak ładnie jak wcześniej.Choć i tak bez większego problemu dają się wyczyścić.
Środek na insekty - gdy robi się ciepło pojawiają się komary i inne robactwo nie chcesz żeby cie jadły to sam wiesz co jest najskuteczniejsze.


Pytanie: Czy można zrobić jakiegoś grilla,piwko i tym podobne?
Odpowiedź: Jasne że tak,w pole położone jest na uboczu .Jeśli ktoś chce sobie zrobić grilla to nie ma najmniejszego problemu.
Grill jest cały czas do waszej dyspozycji, dodam tylko ze jest to murowany grill i nie ma żadnej opłaty za korzystanie z niego. 
Istnieje też możliwość przygotowania cateringu przez nas,to już kwestia dogadania się co by maiło być.

 

Pytanie: W jakis sposób zarezerwować termin gry ?
Odpowiedź:
1) Pierwszym krokiem jest sprawdzenie w kalendarzu czy termin planowanej przez ciebie imprezy jest wolny.
2) Kontakt z jednym z organizatorów. Celem upewnienia się czy w ten dzień jest możliwość zorganizowania imprezy
3) Wpłata na konto zaliczki w wysokości 100 PLN ( w tytule proszę napisać: data imprezy, godzina, liczba osób, nr.telefonu) - zaliczka oodawana jest na miejscu.
4) Przygotować się na dobrą zabawę i stawić się w  terminie na polu gry.


DANE DO PRZELEWU

NR KONTA: 
TYTUŁ: (np. 10.11.2009, 14:15, 34 os. 669487274 )

 

Partnerzy