Nasz Newsletter

My w internecie

Zbliżające się imprezy

There are no upcoming events currently scheduled.

Kalendarz imprez

Październik 2017 Listopad 2017 Grudzień 2017
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

S5 Box

Losowe zdjecie z galerii

Oferta Indywidualna PDF Drukuj Email

 
 

 

 

 

 

 

Jako organizatorzy gier typu paintball zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę rekreacyjnej imprezy, uwzględniając Państwa indywidualne preferencje i życzenia. Każdą organizowaną przez nas imprezę paintball 'ową staramy się tworzyć w oparciu o oryginalne i sprawdzone scenariusze, które w pełni angażują wszystkich uczestników pod względem fizycznym jak i emocjonalnym.

Uczestnictwo w organizowanych przez nas terenowych grach paintball 'owych gwarantuje wszystkim nowe niezapomniane emocjonalne doznania oraz możliwość przekroczenia i sprawdzenia własnych możliwości i ograniczeń. Jeżeli dysponujecie Państwo własnym terenem lub terenem ośrodka, na którym przewidujecie spotkanie swoich pracowników, to jesteśmy w stanie zaaranżować realne pole bitwy we wskazanym miejscu, spełniając wszystkie podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Paintball to zabawa, którą mogą bawić się wszyscy - bez względu na wiek, płeć czy wykonywany zawód. Wystarczy chęć przeżycia niezwykłej przygody i posiadanie ogólnej sprawności fizycznej. Wbrew pozorom to nie siła, szybkość czy zręczność komandosa jest ważna w grze a inteligencja, umiejętność szybkiej analizy sytuacji oraz umiejętność trafnego podejmowania decyzji. Nade wszystko ważna jest również praca w grupie. Dlatego Paintball jest tak często wykorzystywany podczas różnego rodzaju imprez integracyjnych i pikników firmowych. Pozwala na wyłonienie liderów grup, uczy sprawnej komunikacji między członkami zespołu i integruje zespół

 

Partnerzy